کانال تلگرام شلفی، کانال تلگرام فروش کتاب های نایاب و کمیاب

کانال تلگرام فروش کتاب های نایاب و کمیاب

کانال تلگرام شلفی، کانال تلگرام فروش کتاب های نایاب و کمیاب

مدتی است که کانال تلگرام شلفی را به عنوان کانال تلگرام فروش کتاب های نایاب و کمیاب راه اندازی کردیم. در این پست قصد داریم تا این کانال تلگرامی را که از نظر دوست داران کتاب حتما جز بهترین کانالهای تلگرام است، معرفی کنیم.

چند وقتی هست که تلگرام تبدیل به بزرگترین شبکه اجتماعی مورد استفاده ایرانی ها شده است. بر همین اساس بسیاری از مردم ترجیح می دهند که بجای مراجعه به سایت ها، از کانال ها و گروه های تلگرامی استفاده کنند. تیم شلفی هم بر همین اساس و برای راحتی بیشتر کاربران تصمیم گرفت تا کانال تلگرام شلفی را راه اندازی کند.

تیم شلفی تلاش میکند تا معرفی چند کتاب نایاب و کم یاب در کانال تلگرامش به عزیزانی که در تلگرام به دنبال کتاب هستند کمک کند تا کتاب های مورد نظرشان را پیدا کنند.البته به طور طبیعی پلتفرم اصلی شلفی، سایت است و شبکه های اجتماعی و پیام رسان صرفا یک کانال ارتباطی جانبی برای سایت به حساب می آیند تا کاربران بتوانند تجربه کاربری راحت تر و بهتری را داشته باشند.

لازم به ذکر است در این کانال علاوه بر معرفی کتاب های نایاب و کم یاب مطالب مفید دیگری در خصوص فرهنگ کتابخوانی نیز منتشر می شود. این موجب افتخار تیم شلفی خواهد بود که شما هم به این کانال بپیوندید. برای عضویت در کانال تلگرام فروش کتاب های نایاب و کمیاب شلفی، می توانید اینجا کلیک کنید.

طبیعی است در ابتدای کار مشکلات و ضعف هایی نیز در محتوا و شیوه ارائه مطالب وجود دارد که به مرور تلاش خواهیم کرد آنها را مرتفع کنیم. یقینا ارائه بازخورد به ما در این خصوص می تواند به بهبود کیفیت کار کمک کند. برای ارتباط با ما می توانید به ID مندرج در کانال برای ارتباط با ما پیام دهید.

امیدورایم کانال شلفی نیز هر روز مخاطبان بیشتری را جذب کند و مطالب مفید را ارائه نماید.

تیم تولید محتوای شلفی

درباره نویسنده

شلفی