فروشگاه اینترنتی کتاب شلفی آمادگی دارد تا به صورت عمده کتاب های دست دوم را خریده و بفروش برساند. شیوه خرید و فروش عمده کتاب در شلفی به این شکل است:

  1. خرید عمده کتاب توسط شلفی: شلفی برای صاحبان کتابخانه های بزرگ یک پیشنهاد ویژه دارد. ما به نمایندگی از شما اقدام به فروش کتابخانه شما به بالاترین مبلغ ممکن می کنیم و درصدی از مبلغ فروش را به عنوان کمیسیون دریافت کرده و مبلغ باقی مانده را به شما پرداخت می نماییم. کمیسیون شلفی با توجه به کمیت و کیفیت کتابخانه ها متفاوت است و حداکثر ۳۰ درصد خواهد بود. دقت کنید شلفی صرفا کتابخانه های بزرگ و با ارزش را به این شیوه خریداری می نماید.
  2. فروش عمده کتاب به متقاضیان: شلفی آمادگی دارد تا کتابخانه های خریداری شده را به صاحبان کتابفروشی ها با قیمت عمده به فروش برساند. کتاب فروشی های شهرستان می توانند با شلفی تماس بگیرند و درخواست های خود را برای ارسال عمده کتاب مطرح نمایند. فروش بسته ای و قفسه ای کتاب در این شیوه با تخفیف همراه است.

اگر صاحب کتابخانه ای هستید و قصد فروش کتاب هایتان را به بالاترین قیمت بازار دارید و یا قصد خرید عمده کتاب دارید می توانید با ما تماس بگیرید. دقت داشته باشید شلفی اقدام به خرید و فروش کتاب های قدیمی، رمان، تاریخی، فلسفی، هنری، سیاسی، اجتماعی، نایاب و کمیاب می کند و از خرید و فروش کتاب های درسی، کنکور و دانشگاهی خودداری می کند.