شلفی محصولات خریداری شده توسط مشتریان عزیز را درب منزل آنها تحویل می دهد. روش ارسال محصول در تهران و شهرستان ها عبارتند از:

  1. ارسال محصول در تهران: تحویل سفارش های تهران از طریق پیک شلفی انجام می شود.
  2. ارسال محصول در شهرستان ها: سفارش های شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس،پیشتازو چاپار ارسال می شود.

هزینه تحویل کالا بر عهده مشتری است. در صورتی که مشتری در زمان تحویل در محل مقرر حضور نداشته باشد؛ برای سفارش های تهران محصول با هماهنگی مشتری و به هزینه وی مجدداً ارسال می شود. برای سفارشات شهرستان نیز خریدار باید ظرف یک هفته به اداره پست مراجعه نماید در غیر این صورت سفارش به انبار شلفی بازمیگردد. زمانی که کالا توسط تیپاکس ارسال می شود، مامور تیپاکس ۲ بار جهت تحویل به درب منزل مشتری مراجعه می نماید ، در صورت عدم حضور مشتری کالا به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد در غیر این صورت سفارش به انبار شلفی بر می گردد.

زمانی که کالا توسط چاپار ارسال می شود ، جهت تحویل مامور چاپار ۱ بار درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری ، کالا به مرکز چاپار شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکزچاپار مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد در غیر این صورت سفارش به انبار شلفی بر می گردد.

شلفی تلاش می‌کند به بهترین شیوه ممکن اقدام به بسته‌بندی محصولات نماید تا محصول در زمان حمل آسیب نبیند. از طرفی تمام محصولات شلفی در زمان بسته‌بندی و تحویل به حمل‌کننده؛ گارانتی سلامت فیزیکی دریافت می‌کنند. همچنین شلفی از شرکت‌‏های حمل‌ونقل معتبر برای حمل محصول استفاده می‌کند لذا بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است.